درباره ی ما

این سایت متعلق به محمد شریفی اقبال با عنوان ای سی شریف می باشد. ودر آن به آموزش  و توزیع محصولات آموزشی در ارتباط با تجارت ، کارآفرینی و مسائل اقتصادی می پردازیم .ای سی شریف از سال 1393 در دانشکده ی مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف متولد شد.  ای سی مخفف الکترونیک کامرس یا همان تجارت الکترونیک  می باشد. ابتدا این مجموعه برای آموزش به دانشجویان  دانشگاه صنعتی شریف و مدیران همراه اوّل که در آن  دانشگاه دوره می گذرانند به وجود آمده بود. اما بعدها با استقبال بسیار بالای مردم روبرو شد و در شبکه های اجتماعی گسترش یافت و طی سال های اخیر به آموزش هزاران نفر پرداخته است

در سال 1394 همایشی را به صورت رایگان برای جوانان کشور در دانشکده ی فنی و مهندسی دانشگاه تهران برگزار کردیم با عنوان آپولو هشت که از استقبال خوبی برخوردار بود و با حضور خبرگزاری ها و استقبال دانشجویان و افراد موفق کسب و کار ایران روبرو شد و بزرگ ترین همایش کارآفرینی رایگان ایران نام گرفت و در خبرگزاری ها به چاپ رسید

یک سال بعد دردانشگاه تهران همایشی بسیار بزرگ تر از سال قبل با عنوان ویجر برگزار شد که خدا را شکر بسیار پرشور تر از سال قبل بود و در سال 1395 هم به عنوان بزرگترین همایش رایگان کارآفرینی سال شناخته شد.

بعد از آن ای سی شریف به هدف های بزرگ تری فکر کرد و آن گسترش تفکر ثروت و کارآفرینی در بین جوان ها بود و آموزش دوره های مختلف تجارت بین الملل و تجارت الکترونیک در کشور بود. رفته رفته متوجه شدیم که خیلی از جوانان و مردم ایران بسیار نیازمند آموزش بیزینس و موفقیت در کشور هستند. چیزهایی که در مدارس و دانشگاه های ما تدریس نمی شوند ومردم باید خودشان با آزمون و خطا آن ها را یاد بگیرند. پس عزممان راسخ تر شد تا به پایگاهی برای آموزش مردم ایران جهت یادگیری بیزینس و ثروت آفرینی و موفقیت بپردازیم تا کشوری بهتر و ثروتمند تر داشته باشیم.

اما سوال بزرگی مطرح است: آیا می شود همه ی مردم ایران ثروتمند بشوند؟

شاید با خودتان بگویید نه اینطور نیست. همه قرار نیست ثروتمند بشوند. اما باید بگوییم می توانند اکثر مردم ایران در نعمت و ثروت زندگی کنند. حتما سوال دیگری در ذهنتان طرح می شود، خب اگر همه ثروتمند باشند چه کسی کارگری کند؟ چه کسی رفتگر بشود؟ سوال خوبی است. چه ایرادی دارد اغلب مردم ایران کارگر نباشند؟! خیلی از کشور های دیگر مثل فیلیپین و هند و مالزی و… برای کارگری بیایند ایران. مگر قبلا این گونه نبوده است ؟ مگر همین حالا در خیلی از کشور ها این گونه نیست؟!  اصلا ثروتمند بودن مردم یک کشور از آن جا قابل تشخیص است که چقدر مردم کشور های دیگر برایشان کارگری می کنند . ما در این ای سی شریف به دنبال هدف های بزرگ برای ثروتمند شدن کشورمان و البته همه ی مردم جهان هستیم. ثروت پروردگار یکتا بی نهایت است و هر لحظه به آن افزوده می شود. پس بهتر است ظرف هایمان را رو به باران رحمت الهی بگیریم تا از نعمت ها و ثروت های آن بهرمند شویم و به کسانی که نمی دانند یاد بدهیم ظرفشان را پشت و رو نگیرند و در جهت باران الهی خودشان و اطرافیانشان را سیراب از ثروت و رحمت کنند.

ماموریت ما آموزش بیزینس و کسب ثروت و درآمد و همچنین ایجاد باورهای درست و ثروتمند برای مردم ایران می باشد. و هدفمان این است که در پنج سال آینده با آموزش ها و راه اندازی کسب و کارهای عالی حداقل پنج  هزار نفر  میلیاردر ایرانی و خود ساخته داشته باشیم و نه تنها آمار بیکاری در کشورمان را کاهش بدهیم بلکه از کشور های دیگر هم سیل مردم برای کار و کسب درآمد به کشورمان سرازیر شوند. واز خداوند متعال می خواهیم که ما را در این امر با قدرت و تدبیر بی انتهایش یاری نماید و درهای روزی و برکت و ثروتش را به آسانی و فراوانی بر رویمان بگشاید.

 

ما عالی و ثروتمند زندگی خواهیم کرد و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنیم

 

Ec_Sharif