فروشگاه

جلسه ی مشاوره ی حضوری کسب و کار

640,000 تومان

توضیحات

جلسات مشاوره ی حضوری به چه صورت هستند؟

خیلی ها به دنبال یافتن راه درست کسب و کار و موفقیت هستند. تجربه ی کار با صد ها و هزاران فرد ما را به این نتیجه رساند که به همه نمی توان گفت عقاب باشید. این کسب و کار برای شما عالی است. شما کارآفرین می شوی و اصلا کارمندی نکن. این ها همه جملاتی است که خوب هستند اما برای همه صدق نمی کنند. امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی می توان مشاوره ی بهتری برای کسب و کار ارایه داد. به این منظور ابتدا قبل از هر مشاوره می بایست خود فرد، ویژگی های شخصیتی ، تمرکز، هوش و ویژگی های دیگر تاثیر گذار بر زندگی و کسب و کار و موفقیت انسان ها را بررسی کرد. ممکن است فردی واقعا هوش بالایی نداشته باشد و مدام خود را با استیو جابز مقایسه کند و بگوید دانشگاه رفتن برایم مناسب نیست. یا یک نفر فوق العاده تخصص عالی داشته باشد اما به خاطر اختلالات تمرکزی و یا شخصیتی موفق نشده باشد. ممکن است یک نفر فوق العاده باهوش باشد اما کمبود اعتماد به نفس او را از رسیدن به اهدافش باز داشته باشد. بنا براین یکی از بهترین کارها این است که فرد قبل از بیان مسئله و درخواست مشاوره ، خودش مورد ارزیابی حرفه ای روانشانسی و نوروفید بک قرار بگیرد.

یعنی ما ابتدا امواج مغزی فرد را بررسی می کنیم و ویژگی های شخصیتی و فکری فرد را فارغ از این که خودش چه تصوری در مورد خودش دارد مورد ارزیابی قرار می دهیم. بعد از آن از او آزمون های روانشناسی می گیریم. بعد از حدودا یک هفته که نتایج ارزیابی ها توسط متخصصین و روانشناسان ما مورد بررسی دقیق و ارزیابی قرار گرفت. شما را در ساعتی خاص فراخوان می کنیم . با هم در مورد بیزینس و مسائل کاریتان صحبت می کنیم و مورد مشاوره قرار می گیرید.

بنابر این چند روز بعد از ثبت نام روز و ساعت دقیق زمان آزمون و تست شما مشخص شده و با شما برای همهاهنگی جلسه ی حضوری تماس می گیرند

این آزمون ها حدود سه الی چهار ساعت زمان می برند. بعد از این که آزمون را دادید، حدود یک هفته ی بعد که نتایج مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت حضورا مورد مشاوره ی حرفه ای کسب و کار قرار می گیرید.

بنابراین هنگام ثبت نام در وارد کردن اطلاعات تماستان دقت لازم را مبذول بفرمایید

همچنین توصیه می شود قبل از حضور در جلسه ی مشاوره سوالاتتان را مکتوب بفرمایید تا بتوانید از زمان حداکثر استفاده ی مطلوب را ببرید و نکته یا سوالی برایتان جا نماند. به امید دیدار

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جلسه ی مشاوره ی حضوری کسب و کار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *