فروشگاه

دوره ی آموزش صادرات و واردات ثبت نام اقساطی- آذر ودی 1398 Import — Export

1,950,000 تومان

توضیحات

Import – Export 
دوره ی تجارت بین الملل   ( صادرات – واردات )  
 آذر و دی  1398
فایل صوتی توضیحات مطالبی که در دوره می آموزیم
دوست گرامی سلام، وقت بخیر
دوره ی آموزشی صادرات و واردات Import- Export  یکی از کامل ترین و قوی ترین دوره های تجارت بین الملل در کشور خواهد بود برای افرادی است که می خواهند تجارت داخلی و بین المللی را به صورت حرفه ای بیاموزند و کاملا قوی ادامه بدهند. این دوره به شما کمک می کند تا فنون حرفه ای تجارت و بیزنس را آموخته  و پس موفقیت در آن کسب و کار عااالی را به لطف خدا شروع نمایید و بیزینس های فعلی یتان را با قدرت بیش تری و بسیار حرفه ای تر دنبال نمایید.این دوره کار های عملی زیادی دارد و تلاش زیادی را می طلبد تا بتوانید تحت فشار ها و سخت گیری های آن استعداد های خود را شکوفا کنید.  با توجه به درخواست دوستان جهت تشکیل دوره های تجارت بین الملل  ، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تقاضای شرکت در این دوره  را داشته اید، می توانید جهت ثبت نام دوره، با توجه به شرایط زیر اقدام فرمایید.

در این دوره چه می آموزیم؟

 در این دوره ابتدا خودمان و توانایی های خودمان را پیدا می کنیم. بعد با بررسی کشور خودمان و دیگر کشور ها صنعت مناسب فعالیت را برای صادرات و یا واردات پیدا می کنیم. اصول صادرات و واردات را از مبتدی تا حرفه ای می آموزیم. یاد می گیریم که چطور بازار های دنیا را در هر محصول و صنعتی  بررسی کنیم. قیمت ها را بیابیم. چه محصولی در چه کشوری چه قیمتی دارد. مشتری های بین المللی را پیدا می کنیم. با هم کشورهای هدف را بررسی می کنیم. چین، ترکیه ، عراق ، روسیه و … . تراکنش های پولی بین المللی را می آموزیم. روش های دور زدن تحریم ها را یاد می گیریم. صادرات میوه ، پسته و خشکبار، محصولات پتروشیمی و  واردات اتوموبیل و دیگر اقلام را می آموزیم. اسناد صادرات و واردات را بررسی  می کنیم. که بفهمیم معاملات بین المللی چطور انجام شده اند. قرار داد های بین المللی و مکاتبات تجاری را می آموزیم. مذاکره و معامله کردن داخلی و بین المللی را می آموزیم . مدیریت شرکت و کار گروهی را یاد می گیریم. و خلاصه در انتها با توجه به صنعتی که انتخاب کرده ایم حداقل یک بار صادرات و یا واردات را انجام می دهیم. البته این برای کسانی است که با تلاش و انگیزه درس های دوره را خوب به کار ببندند و همچنین تکالیف دوره را خوب انجام داده و به موقع گزارش های کاری خود را ارایه بدهند. خلاصه اگر با جدیت فعالیت کنید ان شاء الله جواب خوبی خواهید گرفت. این دوره یکی کامل ترین و قوی ترین دوره ها در کشور است.

سوالات متدوال:

1- آیا برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی لازم است؟

پاسخ: خیر، در این دوره از آموزش مبتدی شروع می کنیم و آن را تا سطح آموزش حرفه ای پیش می بریم. بنابراین دانشجو به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارد و همچنین مدرک و رشته های تحصیلی مختلف می توانند در این دوره فارغ از رشته ی تحصیلی شان شرکت نموده و آموزش های مربوط به تجارت بین الملل و صادرات و واردات را ببیند.

2- آیا برای شرکت در دوره می بایست زبان انگلیسی عالی بلد باشیم؟

دانستن زبان انگلیسی خیلی خوب است ، اما در تجارت بین الملل در حد معمولی کفایت می کند. و البته چه بسیار افرادی که تجارت می کنندو زبان انگلیسی خیلی عالی ندارند.

3- آیا این دوره برای کسانی که کسب و کار و یا ایده ی خاصی ندارند هم مفید است؟

بله، این دوره فقط مخصوص کسانی که کسب و کار خودشان را دارند نیست، بلکه از روز اول دوره آموزش می دهیم که چطور صنعت مورد علاقه ی خودمان را انتخاب کنیم و همچنین در ادامه ی دوره (جلسه ی چهارم به بعد) که بازارهای جهانی را رصد می کنیم، که فلان کشور چه محصولاتی را می خرد، از کدام کشورها می خرند، چه قیمتی می خرند، و اطلاعات محصولات و کشورهای مختلف را بررسی می کنیم، خیلی ها دیدشان نسبت به تجارت باز تر شده و صنعت و محصول مناسب کار خودشان را پیدا می کنند.

4-آیا بعد از گذراندن این دوره می توانیم وارد کار صادرات و واردات بشویم؟

آموزش تجارت بین الملل هم بخش آموزش دارد و هم بخش مرتبط با دانشجو. بنابراین برای موفقیت و شروع کار تجارت بین الملل در دوره می بایست تلاش کافی را داشته باشیدو تمارین و دروس دوره را با جدیت پگیر باشید تا ان شاء الله جواب بگیرید. پاسخ بلی است اما نه برای همه! برای کسانی که واقعا دوره را جدی می گیرند و با اراده و پشتکار تلاش می کنند. برای مثال چند مورد از دانشجویان دوره های قبلی آموزش صادرات و واردات را مثال می زنم. خانمی را داشتیم که معلم بودند وبعد از بازنشستگی از آموزش و پرورش در دوره ی ما شرکت کرده بودند وبعد از مدتی اطلاع دادند که صادرات گوشت مرغ به عراق انجام می دهند. آقایی را داشتیم از خوزستان که شغل کارمندی شان را رها کرده بودند و در دوره شرکت کردند. حدود سه ماه بعد از دوره اطلاع دادند که صادراتشان را ارسال خرما به هندوستان شروع کرده اند وهمچنین امسال هم صادرات به استرالیا را انجام می دهند. آقایی را داشتیم که در طی دوره توانست صادرات محصولات سلولوزی را به افغانستان انجام بدهد. آقایی را داشتیم در دوره ی سال 94 آموزش دیده بودند. داستان جالبی را امسال برایم تعریف کردند. اهل کرمان بودند و یک سال تمام تلاش کرده بودند و هیچ پولی بدست نیاورده بودند اما در نهایت بعد از یک سال تلاش، توانسته بودند 1 میلیارد تومان سود کسب کنند. و مثال های مختلف دیگر. اما نکته ی مشترک همه ی  این افراد جدیت ، تلاش و پشتکار در دوره و بعد از آن بوده است. خانمی را همین امسال داشتیم که حدود یک ماه بعد از دوره با داشتن فرزند کوچک توانستند صادرات تابلوهای نقاشی را به اروپا انجام بدهند. آدم ها مختلفندو با توجه به تلاش خودشان و تغییرباورهایشان و آموزش هایی که می بینند نتایج مختلفی می گیرند

5- آیا برای شروع صادرات و واردات می بایست پول زیادی داشته باشیم؟ چه مقدار پول لازم است؟

این سوال بسیار کلی است اما اگر بخواهیم جوابش را دقیق بدهیم ، بزرگترین سرمایه ی شما تخصص شماست. کافی است بوی پول بدهید. یعنی دیگران بدانند کارتان را خوب بلد هستید، بنابراین پول به سادگی برایتان پیدا می شود. و البته ورود به صنعت های مختلف پول های اولیه ی مختلفی می خواد. مثلا ارسال یک کانتینر 20 تنی پسته با احتساب کیلویی مثلا 150,000 تومان به مبلغی معادل 3 میلیارد تومان پول نیاز است که اگر برای خرید آن 20 درصد پیش پرداخت بدهید رقم 600 میلیون تومان نیاز می شود. اما برای صادرات خیاربا قیمت مثلا کیلویی 2000 تومان یک کانتینر 20 تنی مبلغی معادل 40 میلیون تومان می شود که برای پیش پرداخت خرید آن به فرض 20 درصد مبلغ 8 میلیون تومان نیاز است. بنابراین برای صنعت های مختلف مبالغ پول مورد نیاز متفاوت است. البته قبول داریم که صادرات پسته و تجارت های بزرگ جذاب است اما معمولا به دانشجوبان توصیه می کنیم که با مبالغ کم شروع کنید . لزومی ندارد بار اولی که می فرستید چند کانتینر پسته باشد. بلکه می توانید از اقلام سبک تر شروع کنید تا هم کار را یاد بگیرید و هم به راحتی وارد بازار آن بشوید. بعدها می توانید تجارت با مبالغ بیش تری را هم ان شاء الله تجربه کنید.البته اگر تجارت بین الملل را خوب بیاموزید، خیلی ها از کارخانه داران و باغداران و تامین کنندگان محصولات مختلف حاضرند محصولاتشان را در اختیار شما بگذارند تا برایشان صادر کنید و در سود با آن ها شریک باشید. بنابراین همه چیز بستگی به یادگیری خودتان دارد. وقتی صادرات و واردات را خوب یاد بگیرید، پول اولیه در درجه های بعدی اولویت قرار می گیرند.

زمان برگزاری : 15 آذر  ماه 1398  تا 11 بهمن ماه  1398  آخر جمعه ها  از ساعت 9 صبح تا 1 ظهر
محل برگزاری دوره : پنت هاوس هتل پارسیان انقلاب
 تعداد ثبت نام محدود می باشد و در صورت تکمیل ظرفیت بسته خواهد شد
 
اطلاعات مربوط به سیلابس روزانه و ساعت به ساعت دوره ی صادرات و واردات به شرح زیر خدمتتان تقدیم می شود
​​​​​​​​

مبلغ ثبت نام برای این دوره ,5,950,000 تومان می باشد که می توانید همین جا اقدام به ثبت نام نمایید. روش ثبت نام به این صورت است که  ابتدا مبلغ 1,950,000 تومان را جهت ثبت نام اولیه پرداخت می نمایید. و ما بقی مبلغ  معادل 4,000,000 تومان را  در طی سه  قسط  به شرح زیرتسویه می نمایید.

قسط اول را معادل 1,500,000تومان در تاریخ  1 آبان ماه 1398 پرداخت می نمایید

قسط دوم را معادل 1,500,000 تومان در تاریخ 1 آذر ماه  1398 پرداخت می نمایید

قسط سوم را معادل 1,000,000 تومان در تاریخ 1 دی ماه 1398 پرداخت می نمایید

 

 

                                                                                                                          
 برای افزایش کیفیت دوره، تعداد پذیرفته شوندگان محدود خواهد بود. و اولویت بر اساس زمان ثبت نام  قطعی می باشد. 
لازم به ذکر است که ظرفیت دوره محدود می باشدو اولویت بر اساس زمان ثبت نام خواهد بودو ثبت نام پس از تکمیل ظرفیت بسته خواهد شد
 
 
  این دوره ان شاء الله از  15 آذرماه 1398 شروع شده و تا 11 بهمن ماه  1398  ادامه می یابد.
 
 همچنین اطلاعات و فایل های زیر به رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
 
1-بیش از 25 ساعت فایل های صوتی آموزشی  که شامل آموزش اصول استراتژی ، استراتژی برای صادرات و واردات ، اصول بازاریابی ، بازار یابی برای صادرات و واردات، آموزش طراحی سایت بین المللی ، اصول صادرات و واردات، قوانین گمرک،صادرات حرفه ای ، واردات حرفه ای ،آموزش حرفه ای انتقال بین المللی پول ، اصول مذاکره ، مذاکره ی حرفه ای ، آموزش بررسی بازار های بین المللی و پیدا کردن مشتریان ، تامین کننده ها و قیمت ها ،آموزش بررسی آمار صادرات و واردات کشور های مختلف، آموزش پیش بینی قیمت ها مثل قیمت دلار ، آموزش گسترش محصول جدید و همچنین آموزش تجارت الکترونیک می باشد. به منظور سهولت برای کسانی که می خواهند فایل های آموزشی را در اتوموبیل ، محل ورزش و یا هر جایی که خواستند به آن گوش بدهند، بیش از 25 ساعت فایل صوتی آن هم به صورت MP3 ارایه داده شده است.
2-فایل های صوتی قانون ثروت 
3- فایل کتاب مقررات صادرات و واردات
4- فایل کتاب مکاتبات تجاری اشلی همراه با نمونه های نامه ای تجاری شرکت های مختلف
5-فایل انواع قراردادها
6-نرم افزار لیست شرکت های خارجی
7-نرم افزار مکاتبات تجاری برای تسهیل مکاتبات جهت صادرات و واردات با موضوع های مختلف
8-فایل های Word نامه های تجاری در زمینه های مختلف به منظورسهولت دانشجویان در نوشتن نامه های تجاری بین المللی
9-نرم افزار حرفه ای طراحی سایت  برای کسانی که کد نویسی  کامپیوتری طراحی سایت را نمی دانند وبتوانند به آسانی سایت بین الماللی طراحی کنند.
 
با آرزوی موفقیت ، ثروت ، سلامتی برای شما
 
Ec_Sharif

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره ی آموزش صادرات و واردات ثبت نام اقساطی- آذر ودی 1398 Import — Export”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *